Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Operator Laborator Foto Fujifilm

Salariu confidenţial
ID 845608
acum 3 zile
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Alt domeniu,    Artă / Entertainment

Descrierea postului

Candidatul ideal - persoana onesta, competenta, cu atitudine pozitiva si cu spirit de lucru in echipa; - competente nivel mediu de utilizare a calculatorului si a internetului. Descrierea jobului - procesarea fotografiilor pe laborator foto digital, editarea fotografiilor - printarea documentelor din Office si PDF; - vanzarea de produse specifice magazinului foto (albume foto, rame, baterii, filme foto, etc.); - multiplicarea documentelor pe copiator (XEROX). Cunostintele medii de Adobe Photoshop si Corel reprezinta un avantaj. Locatia: Sun Plaza Shopping Center

Alexandru
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 845608