Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Operator introducere prelucrare si validare date

3.200 LEI
ID 880334
acum 7 ore
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov

Secretariat / Office / Back Office,    Administraţie / Sector Public

Nivel carieră

Fără studii superioare,    Junior/Entry Level

Profil candidat:
• Studii medii sau superioare;
• Persoană responsabilă, punctuală, sociabilă și comunicativă;
• Abilitatea de a lucra în echipă;
• Cunostințe de operare a pachetului MS Office (Word, Excel, Access, Outlook);
• Limba engleză nivel mediu.

Responsabilitati:

• Introducerea și validarea datelor în sisteme specifice și prin interfața Access;
• Verificarea corectitudinii introducerii datelor;
• Prelucrarea datelor introduse;
• Respectarea termenelor din procedurile specifice departamentului;
• Arhivarea în timp util a documentelor din departament.

HR BROKER | STRATEGIC MANAGEMENT BROKER SRL
ID 880334