Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Operator Incarcator-descarcator

Salariu confidenţial
ID 817711
acum o săptămână
Otopeni, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Administrativ / Logistică

Full time

Nivel carieră

Necalificat

Descrierea jobului:
Incarcatorul-descarcatorul este responsabil pentru incarcarea-descarcarea bagajelor, marfurilor si coletelor de posta din aeronave si transportul lor catre terminalul Cargo sau plecari/sosiri pasageri.
BENEFICII:
- formare profesionala la locul de munca;
- posibilitatea de avansare intr-o industrie dinamica;
- conditii bune de lucru;
- stabilitate;
- echipament complet de lucru.
CERINTE
- apt din punct de vedere psihologic si medical;
- rezistent la efort fizic si conditiile meteo.

Venitul net este:
- intre 2000 - 2500 pentru detinator permis de conducere cat.B, manipulare bagaje si marfuri si conducere echipamente categoria B (tractoras electric, banda bagaje, etc.)
- intre 2500 - 2700 pentru detinator permis de conducere categoria C, manipulare bagaje si marfuri si conducere echipamente categoria C (masina apa potabila, vidanja, etc)
- intre 2600 - 2800 detinator permis de conducere categoria D, manipulare bagaje si marfuri si conducere autobuz pasageri.

GlobeGround Romania este cel mai important agent de handling de pe aeroportul Henri Coanda, incepand cu 1992. Oferim servicii la sol complete unora dintre cele mai importante companii aeriene.

Va rugam sa trimiteti Curriculum Vitae la adresa de e mail : laura.urda@globeground.ro sau sa ne contactati telefonic la nr. 0372.462.014.

Urda Laura Ana | GlobeGround Romania SRL
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 817711