Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
JobZZ.ro

Operator facturare magazin online

2.500 LEI
ID 859516
acum o săptămână
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov

Serviciu Clienți / Call center,    Contabilitate / Traduceri

Full time

Nivel carieră

Necalificat,    Junior/Entry Level

Limbi străine
Germană,    Franceză,    Engleză

Candidatul Ideal

- Cunostinte de operare PC precum si utilizarea programelor de tip Microsoft Office;
- Atentie la detalii;
- Spirit de initiativa si dorinta de invatare si dezvoltare;
- Minim studii medii;
- Persoana ordonata, organizata, bune abilitati de comunicare;
- Capacitate de a lucra cu oamenii;
- Usurinta, claritate si coerenta in exprimare;
- Spirit de echipa;
- Punctualitate;

CONSTITUIE AVANTAJ:

- Cunostinte de operare in Excel-experienta de lucru avansata;
- Cunosterea limbilor : engleza, franceza, germana minim nível mediu.

Descrierea jobului

- Verificarea si preluarea comenzilor primite pe platforma online si intoducerea acestora in sistem
- Sa vorbeasca la telefon cu clientii, in vederea confirmarii comenzilor;
- Sa intocmeasca pe calculator fisa de transport (awb) si factura fiscala;
- Verifica si arhiveaza documentatia intocmita;
- Verifica corectitudinea facturilor proforme intocmite;
- Sa pregateasca produsele in vederea predarii firmelor de curierat; (ocazional);
- Preluarea si verificarea retururilor;
- Verificarea stocului de marfa. ( la nevoie pentru facturare );
- Alte sarcini legate de vanzarile online.

Oferim contract de munca pe durata nedeterminata si alte avantaje.

Perioada de proba: 3 luni.

Program L-V: 08:30 - 17:30

Salariu: 2500 Lei net pentru primele 6 luni + bonuri de masa

Cu noul coleg ne dorim o relatie profesionala pe termen lung.

Te asteptam cu drag in echipa noastra!

Asteptam cv-ul dvs la adresa de mail : [email protected]