Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Operator facturare

4.000 LEI
ID 880289
acum 2 zile
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Secretariat / Office / Back Office

DNC Trafic recruteaza o persoana dinamica pentru contabilitate primara. Cunoasterea programului Saga este un avantaj.

Oferim:
• Salariul afisat, 4000 lei, include bonurile.
• Bonuri de masa (40 lei bonul)
• Bonusuri lunare in functie de performanta
• Prime de sarbatori
• Oportunitatea de a lucra intr-un mediu dinamic si prietenos

Abilitati pentru acest post:
- spirit de echipa, punctualitate, responsabilitate, corectitudine.

Descrierea jobului:
- preluare comenzi telefonice;
- operarea comenzilor venite pe e-mail, site;
- facturare in programul Saga;
- completarea documentelor necesare livrarilor de marfa;
- inregistrare facturi diverse;
- inregistrare DVI-uri (import de marfa);
- registru de casa;
- arhivarea documentelor;
- program de lucru de luni-vineri, 8.30 - 17.30

Descrierea companiei:
Magazin cu produse pentru siguranta rutiera. DNC Trafic va ofera toata gama de indicatoare rutiere si semne de circulatie.

Daca sunteti interesat de aceasta pozitie si indepliniti cerintele mentionate mai sus, va rugam sa ne trimiteti un CV la adresa de email: [email protected] sau sa ne sunati la numarul de telefon: 0799934049.

Va multumim pentru interesul acordat!

Ionela Ilie
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 880289