Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Operator documente - Gura Humorului

1.600 LEI
ID 820771
acum o săptămână
Gura Humorului, Suceava
Domeniu de activitate

Secretariat / Office / Back Office

Full time

Nivel carieră

Junior/Entry Level

certSIGN angajeaza Operatori documente in Gura Humorului. Salariul este de 1.600 lei net + tichete de masa. Proiectul are ca scop arhivarea documentelor clientului nostru, se defasoara pe o perioada determinata de 4 luni, cu data de start imediat. Asteptam CV-ul dvs. la adresa de email recrutare@certsign.ro sau ne puteti contacta la telefon: 0734.302.828.
certSIGN este o companie romaneasca cu experienta de peste 10 ani in furnizarea de servicii de arhivare a documentelor.

Cerinţe:

Studii medii/superioare
Experienţă de lucru cu documente: clasificare, numerotare, îndosariere, etichetare etc. - reprezintă avantaj
Persoană constiincioasă, riguroasă, amabilă, calmă, flexibilă, autonomă, cu foarte buna atentie la detalii
Cunoștințe de utilizare calculator.

Responsabilităţi:

Prelucrarea documentelor în vedea arhivării fizice, conform normelor legale în vigoare și procedurilor interne
Activități de pregătire a documentelor
Scanarea (daca este cazul) de documente de diverse dimensiuni
Sortarea si indexarea documentelor in functie de criterii prestabilite.

Andreea Marica
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 820771