Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Operator Dispecer

2.500 LEI
ID 827875
acum o săptămână
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Pază și Protecție

Civitas PSG angajeaza Operator Dispecer 14 lei/h - monitorizare video

Candidatul ideal:
- minim studii medii;
- cunoaștere puternică a PSIM Platfom software - VICTOR Smart Monitoring
- abilitati de comunicare telefonica;
- experienta anterioara si atestatul profesional de "Dispecer Centru Alarmare" reprezinta un avantaj;
-cunoașterea intermediară a sistemelor legate de calculatoare, rețele și tehnologii informaționale;
-bună cunoaștere a Microsoft Office (Outlook, Excel, Word);
-ințelegerea intermediară a sistemelor de securitate tehnică;

Descrierea jobului
- program de lucru in ture zi/noapte;
- opereaza si intretine aparatura din dotare;
- editeaza si actualizeaza periodic baza de date a dispeceratului;
- mentine legatura cu echipele tehnice prezente in teren;
- contract de munca in conditiile legi
- invățare rapidă și adaptare rapidă
CONTACT: 0733508573/0732960951

CIVITAS PSG
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 827875