Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Operator Depozit

3.400 LEI
ID 869234
acum 2 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Producție

Full time

Nivel carieră

Junior/Entry Level,    Fără studii superioare,    Necalificat

duplicate
1

Pentru clientul nostru, companie multinationala de top la nivel European specializata in producerea de capsule pentru medicamente cu fabrica situata in Bucuresti, Sector 1, Sos. Chitilei, suntem in cautare de noi colegi pentru pozitia de Operator Depozit/Picker.

Cerinte:
• Minim 8 clase finalizate;
• Experienta pe un post similar;
• Atentie la detalii;
• Seriozitate;
• Disponibilitate pentru efort fizic;

Castig Mediu Lunar NET 3.400 - 3.600 lei, compus din:
• Salariu NET - 2.750 lei;
• Tichete de Masa - 630 lei / luna;
• Spor ore suplimentare – 100%
• Asigurare Medicala Privata;
• Asigurare de Viata;
• Prime de Sarbatori;
• Prima de Vacanta;
• Majorari salariale anuale in functie de rezultate (cel putin cu rata inflatiei);
• Contract de Munca Nedeterminat;
• Perioada de training si induction asigurata si platita dupa angajare;

Transport ASIGURAT si GRATUIT din zona Sector 1, Bucurestii Noi, de la statia de metrou "1 MAI";

Program de Lucru: L-V, 08:00 – 16:30;

Responsabilitati:
• Preluarea si ambalarea produselor finite;
• Vidarea pungilor de capsule si depozitarea lor in cutii;
• Printare etichete si etichetare baxuri;
• Depozitarea marfurilor in zona alocata;
• Pregatirea comenzilor pentru expediere;
• Raportarea eventualelor neconformitati identificate;

Pentru angajari, trimiteti CV-ul Dvs. pe adresa de e-mail [email protected] sau contactati-ne la numarul de telefon 0735 911 938.

Prin trimiterea CV-ului Dvs. ne dati acordul pentru prelucrarea datelor personale in scopul angajarii pe postul urmarit, in cazul in care veti corespunde cerintelor job-ului. Va puteti retrage acordul oricand cu un e-mail la aceeasi adresa, in acest sens!

Working4u | Working4U
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 869234