Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Operator comenzi online

2.300 LEI
ID 857272
acum 6 zile
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Alimentație / Comerț

Full time

Nivel carieră

Student,    Mid-Level,    Necalificat,    Fără studii superioare,    Junior/Entry Level

Candidatul Ideal
Candidatul ideal trebuie sa fie un baiat serios, muncitor, atent la detalii, sa dea dovada de initiativa si implicare.
Ce dorim de la candidatul nostru:
- sa aiba cunostinte si dexteritate in operarea calculatorului (OBLIGATORIU)
- sa aiba capacitatea de a lucra in echipa
- sa fie organizat
- capabil sa asimileze lucruri noi
- deschis spre invatare
Descrierea jobului
Descrierea job-ului si responsabilitati:
- preluarea, confirmarea si procesarea comenzilor venite prin intermediul site-ului (intocmire awb-uri + facturi)
- pregatirea coletelor pentru expeditie (+ ambalarea produselor in bule, in unele cazuri)
- stornare comenzi
- preluarea apelurilor telefonice venite din partea clientilor, identificarea si solutionarea problemelor cu care se confrunta (calitatea produselor, livrari, retururi etc)
- gestionarea si rezolvarea reclamatiilor venite de la clienti prin intermediul site-ului (uneori)
- finalizarea retururilor (uneori)
- carat/descarcat marfa

Beneficii:
- loc de munca stabil
- contract individual de munca
- salariu atractiv cu posibilitate de crestere in functie de performanta
- pauza de tigari/cafea
- program de lucru lejer (luni-vineri 9:00-17:00 - daca se termina treaba plecam mai devreme)
- punct de lucru: sector 2, Bucuresti (zona Colentina)
Descrierea companiei
Suntem o echipa in proces de dezvoltare continua si cautam un coleg serios, ce isi doreste un loc de munca stabil, care sa lucreze cu noi de luni pana vineri, intre 9 si 17.

Nika Multicompany SRL
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 857272