Anunțul a fost dezactivat!

Anunțuri similare

Număr de telefon verificat
Vanzatoare VIVO! (Maritimo) Constanta si Mega Mall Bucuresti
Vânzări
Salariu: 1.800 LEI
Acum 45 minute Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Distribuie anunțul Salvează anunțul
We are looking for non-EU construction and medical workers.
Medical / Farmacie / Construcţii / Amenajări
Salariu: confidenţial
Acum o oră Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Angajam
Vânzări
Muncitori T&C Development SRL, societate de construcții
Full time  |  Fără studii superioare  |  Construcţii / Amenajări
Salariu: 5.000 LEI
Proiect / Full time  |  Necalificat / Fără studii superioare  |  Construcţii / Amenajări

Operator CNC(masini oxi-gaz, cu plasma si debitare mecanica)

3.000 LEI
ID 807452
acum o lună
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Producție

SKELA INDUSTRIES SRL este o companie care se ocupa cu fabricarea de constructii metalice si parti componente ale structurii metalice. Punctul nostru de lucru este situat in incinta Vulcan S.A, sector 4, Bucuresti. In acest moment dorim sa ne marim echipa.
Angajam OPERATOR CNC pe masini debitare oxi-gaz, cu plasma si masini debitare mecanica.
Daca esti in cautarea unui loc de munca si te regasesti in calitatile de mai jos, te asteptam la interviu.

Candidatul ideal:
- Studii medii;
- Minim 1 an experienta in domeniu.
- Cunostinte desen tehnic si utilizarea corecta a documentatiei primite (programe CNC)
- Operarea utilajului cu CNC
- Comunicare eficienta
- Receptivitate la solicitari si finalizare sarcini alocate in timp util
- Cunostinte si principii de functionare a masinilor de debitat (oxi-gaz, cu plasma, mecanic cu CNC)

Responsabilitati:
- programarea utilajului CNC ( colegii nostri sunt dispusi sa ofere training-ul necesar);
- supravegherea utilajelor pe durata functionarii acestora;

Beneficii:
- Salariu atractiv: 3000 - 4000 RON Net.
- Tichete de masa in valoare de 300 RON.

Program de lucru:
2 schimburi dupa cum urmeaza:
Schimbul 1: 06:00 - 14:30
Schimbul 2: 13:30 - 22:00

Pentru interviu si proba de lucru va stam la dispozitie la nr de tel.:
0732900108 / 0726743081