Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Operator Cargo

Salariu confidenţial
ID 809488
acum 4 zile
Otopeni, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Transport,    Prestări servicii,    Navală / Aeronautică

Full time

Nivel carieră

Fără studii superioare

Descrierea jobului
• manipuleaza transporturile de marfa si posta in cadrul terminalului cargo;
• participa la transportul marfurilor si postei catre si de la avion si la transferul marfurilor la si de la alte magazii cargo;
• completeaza si prelucreaza documente referitoare la transporturile cargo si posta si tine evidenta acestora;
• interactioneaza cu clientii societatii , reprezentantii companiilor aeriene, ai autoritatilor locale
Candidatul ideal
• studii – minim 10 clase, diploma/ certificat de absolvire;
• permis de conducere categoria B
• constituie un avantaj atestatul de stivuitorist
Oferim:
• loc de munca stabil intr-o companie de succes in domeniu;
• pregatire teoretica si practica la locul de munca ; nu solicitam experienta anterioara;
• echipament complet de lucru;
• oportunitati de promovare;
• conditii de lucru foarte bune;

Urda Laura Ana | GlobeGround Romania SRL
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 809488