Autentifică-te și aplică Intră în cont Salvează anunțul
JobZZ.ro

Operator Call Center - SEDIUL CENTRAL- HOMELUX

Salariu confidenţial
ID 823961
acum 2 zile
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Serviciu Clienți / Call center

Candidatul ideal

Cerinte si abilitati:

• Sa ai bune ablitati de comunicare, vanzare si relationare cu clientii
• Sa fii o persoana deschisa, prietenoasa si cu spirit de echipa
• Cunostinte de operare calculator (pachetul microsoft office)
• Orientare catre rezultate: eficienta, rezolvarea situatiilor si depasirea obstacolelor
• Sa ai experienta anterioara in programele ERP Emag Marketplace (optional)

Descrierea jobului

• Preluarea apelurilor telefonice
• Consilierea clientilor privind informatii despre produse, disponibilitate, plata etc
• Asistenta pentru inregistrarea comenzilor
• Acordarea de suport clientilor cu privire la statusul comenzilor
• Preluarea reclamatiilor, transmiterea si urmarirea lor.

Va oferim:

• Salariu motivant
• Oportunitati de promovare
• Un mediu de lucru placut si dinamic intr-o companie in plina expansiune.

Alte informatii

• Call Center-ul este pentru limba romana si nu implica vanzare la sfarsitul apelului;
• Program de lucru: de luni pana joi de la 8:00 -17:30 si vineri de la 8:00 - 15:00.
• Pozitia este deschisa pentru sediul nostru central din Bulevardul Pipera Nr 1B, Voluntari, Ilfov - Cubic Center