Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Operator buldoexacavator.

Salariu confidenţial
ID 860387
acum o săptămână
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Construcţii / Amenajări

Full time

Nivel carieră

Mid-Level

Descriere
Firmă de construcții din Brașov angajează pentru șantierul din București operator buldoexacavator.

Cerinte:
- studii medii;
- permis de conducere categoria C, E;
- atestat profesional pentru mașinist la mașini pentru terasamente (obligatoriu)
- experiență în operarea buldoexcavatorului (reprezintă avantaj);
- cunoștințe tehnice și mecanice specifice.
- disponibilitate pentru deplasări în țară și la program de lucru prelungit.

Responsabilități:
-să cunoască și să exploateze la parametrii normali utilajul din dotare;
-să efectueze lucrări de săpare cu utilajul la nivelul calitativ specificat;
-să efectueze lucrari de curatare, afanare si nivelare a terenului;
-să încarce materialele în mijloacele de transport;
-să asigure buna funcționare a utilajului prin respectarea graficului de întreținere și gresare.

Beneficii:
-pachet salarial atractiv;
-mediu de lucru plăcut

Mihaela
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 860387