Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul

Opera Comică pentru Copii caută un colaborator pentru poziția de secre

ID 881271
acum 2 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Artă / Entertainment

duplicate

1

Cerințe

• Minim studii medii cu diploma de bac, studii superioare reprezinta un avantaj
• Disponibilitate pentru program flexibil / activități desfășurate în weekend

Responsabilități principale:

1. Administrative:
- gestionarea corespondentei, a documentelor, a apelurilor telefonice etc
2. De comunicare și informaționale:
- Transmiterea informatiilor catre superiori si departamente, asigurarea comunicării eficiente
- Asigurarea confidențialității informațiilor
- Asigurarea respectării termenelor de răspuns
3. Protocol:
- Programarea și pregătirea ședințelor și întâlnirilor
- Asigurarea protocolului

Abilități necesare:

- Cunoștințe foarte bune în ceea ce privește operarea în Microsoft Office (Word, Excel, Power Point)
- Comunicare expresivă verbala si în scris
- Ascultare activă

Beneficii:
• Mediu de lucru plăcut într-o instituție de cultură de prestigiu național și internațional
• Venit atractiv

Opera Comica
ID 881271