Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Office Assistant

Salariu confidenţial
ID 879830
acum 2 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Secretariat / Office / Back Office,    Drept

Nivel carieră

Student,    Mid-Level,    Junior/Entry Level

Limbi străine
Turcă,    Rusă

Suntem un birou de avocatura situat în Bucuresti - Piata Unirii si ne dorim sa ne mărim echipa. Daca esti persoana care îsi doreste independentă financiară, dinamică, sociabilă si esti orientată către cele mai bune rezultate, noi îti oferim un loc în echipa noastră.

Candidatul ideal va avea următoarele abilități și cunoștințe:
• Absolvent al unei forme de învățământ superioare;
• Excelente abilități de comunicare și capacitatea de a construi relații bune cu clienții;
• Atenție la detalii și precizie în activitatea desfășurată;
• O atitudine pozitivă, spirit de echipă și proactivitate;
• Abilități de planificare și organizare;
• Constituie un mare avantaj: limba rusă și/sau turcă.

Responsabilitati:
• primirea vizitatorilor/clientilor și anunțarea persoanelor de contact din cadrul biroului de avocatura;
• asigurarea protocolului în cadrul întâlnirilor, în conformitate cu cerințele zilnice;
• preluarea, înregistrarea, distribuirea la compartimentele implicate, îndosariere și arhivarea documentelor;
• asigurarea transmiterii documentelor prin poștă, fax, e-mail;
• elaborarea și redactarea documentelor și situațiilor cerute de management.

Beneficii :
• Posibilitatea de a-ți dezvolta cariera și de a avansa în cadrul societății;
• O remunerație competitivă, pe măsura experienței și performanțelor tale.

Contactează utilizatorul

Budisteanu&Asociatii
ID 879830