Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Personal-Restaurant Noodle Pack isi mareste echipa

Salariu confidenţial
ID 844409
acum 3 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Turism / Restaurante / Hoteluri

Restaurantul Noodle Pack din București locația Kaufland Tei angajează personal: lucrători în restaurant.
Descrierea jobului
Vei lucra în funcție de experiența pe care o ai, în anumite zone ale restaurantului, cum ar fi: bucătărie, zona caselor de marcat, aprovizionare, păstrând curățenia în interiorul și exteriorul restaurantului.
Vei pregăti produsele conform standardelor Noodle Pack, în condiții stricte de igienă și siguranță alimentară.
Descrierea restaurantului
Noodle Pack este un lanț de restaurante QSR, cu 28 locații în țară, una în Bulgaria și una în Ungaria.
Pregătim cu pasiune cel mai inovativ noodle, într-o varietate de rețete unice adaptate specificului internațional.
Suntem nerăbdători să te cunoaștem!
Pentru interviuri sunați la numărul 0762603884 în intervalul orar 10:00-22:00.

Iuliana Andreea
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 844409