Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Muncitor necalificat pentru depozit tevi otel

3.000 LEI
ID 878738
acum o săptămână
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Administrativ / Logistică

- Muncitor necalificat pentru deppozit tevi otel
- Prezenta zilnica la locul de munca conform programului de lucru
Loc de munca zilnic: Ghetu Anghel 1 , sector 3,incinta parc industrial Comat Electro, punct reper str. Bratarii.

- Persoana organizata, responsabila, meticuloasa
- Forma fizica buna
- Rabdare, atentie la detalii
- Domiciliu: Zona Cartier 23 August, Auchan Titan, Republica, Pantelimon, Bucuresti.

Responsabilitati:

- Sortare, aranjare marfa
- Pregatirea tevilor pentru vopsire (curatate, aranjare in rastel)

Contactează utilizatorul

Muncitor necalificat pentru depozit tevi otel
ELEKTROSTATIKA METAL SRL
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 878738

Anunțuri similare

Angajam vanzator pentru vitrina asistata in Vitan
Full time  |  Student / Mid-Level / Necalificat / Fără studii superioare / Junior/Entry Level  |  Alimentație / Comerț
Salariu: confidenţial
Acum 8 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Personal participare sondaje fem.+barb. part time
Part time  |  Marketing / Cercetare de piață
Salariu: 100 LEI
Acum 10 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Număr de telefon verificat
Agent backoffice
Full time  |  Student / Mid-Level / Fără studii superioare / Junior/Entry Level  |  Secretariat / Office / Back Office
Salariu: confidenţial
Acum 11 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Angajam pentru zona Bucuresti-Ilfov Inspector Protectia Muncii
Protecţia muncii
Salariu: 3.000 LEI
Acum 14 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Angajam Operator curatenie
Alt domeniu
Salariu: 2.700 LEI
Acum o zi Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Găsește candidatul ideal
Termenii și condițiile de pe site au fost actualizate. Detaliile complete sunt disponibile aici