Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Muncitor calificat constructii

Salariu confidenţial
ID 826018
acum 2 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Construcţii / Amenajări

Candidatul ideal
• Experienta in executie lucrari de constructii piscine din beton- reprezinta un avantaj
• Cunostinte tehnice in domeniul constructiilor si/sau domeniul electric , montare PVC armat.
• Posibilitate de deplasare in tara/relocare pe proiecte determinate ca perioada;
• Permis de conducere categ. B.

Descrierea jobului:
• Executa la standardele solicitate si lucrarile la care este desemnat
• Participa activ la toate etapele de montaj pana la finalizare lucrarii
• Asigura interventiile in perioada de garantie si post-garantie
• Se deplaseaza in tara acolo unde se deruleaza proiectele firmei(se ofera cazare si diurna).
• Se asigura salariu motivant, contract pe perioada nedeterminata, bonuri de masa.

Descrierea Companiei

AMO PISCINE SRL reprezentant in Romania a Desjoyaux Piscine, lider mondial in constructia de piscine, ofera instalatii pentru piscina cu o experienta pe piata din Romania de constructii si accesorii pentru piscine de peste 5 ani si reprezentant autorizat Jacuzzi ® Spa Romania.

Laura Gorgovan
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 826018