Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Menajera part-time, dupa amiaza - zona sector 1

3.000 LEI
ID 881069
acum 3 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Au pair / Babysitter / Curăţenie

Tip job

Full time,    Part time

duplicate

1

*Agentia noastra nu percepe comision candidatilor.

Program de lucru: 4 ore/zi, 4 zile/ saptamana (flexibil, incepand cu ora 15:00/16:00)
Locatie job: Baneasa, sector 1
Salariul oferit: 3000 lei/ luna, negociabil in functie de experienta si calificari
Descrierea jobului: activitati specifice de menaj in apartament. Conditii deosebite de lucru.
Candidatul ideal pentru aceasta oferta este o persoana cu experienta pe post similar,
organizata, blanda, discreta, disponibila pentru colaborare pe termen lung.

Te intereseaza si doresti detalii suplimentare despre acest post sau alte job-uri disponibile?
Telefon/WhatsApp: 0764-030309 Ne gasesti de Luni pana Vineri, in intervalul 10:00 – 18:00.
Aplica direct: https://newtimes.ro/jobs/menajera-part-time-dupa-amiaza-zona-sector-1/ Aici doar completezi numele si numarul de telefon, urmand sa te contactam in scurt timp.
Facebook: https://www.facebook.com/newtimesrecruitment Bifeaza optiunea "follow"/ "urmareste" din pagina si vei primi notificari de la noi pentru fiecare nou job disponibil.

Nu este job-ul potrivit pentru tine, dar prietenii tai ar putea fi interesati? Apasa butonul „share” si impreuna putem ajuta pe cineva sa-si gaseasca locul de munca dorit!

Recrutam personal pentru familii particulare: bone, menajere, asistenta/ingrijire batrani. Program de lucru intern, full-time, supraveghere noapte sau part-time.
Recrutam pentru companii din Bucuresti personal administrativ si personal medical.

Astept cu drag sa ne cunoastem,
Roxana Safta (Iatan)

New Times Recrutare Personal
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 881069