JobZZ.ro

Menajera clinica stomatologica

2.200 LEI
ID 840454
acum 7 ore
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Prestări servicii

DENT ESTET angajeaza menajere in cadrul clinicilor stomatologice situate in Bulevardul Aviatorilor (aproape de metrou Aviatorilor) si zona Piata Domenii.

Program de lucru:

8 ore in 2 ture: 6.00-14.00, 13.30-21.30, 2 sambete/ luna- 6.00-14.00

Cerinte:

- abilitati de relationare si lucru in echipa;

- persoana activa, meticuloasa, calma, ordonata si responsabila;

- rezistenta la sarcini de lucru repetitive;

- usurinta in manipularea fizica si ordonarea obiectelor.

Responsabilitati:

Asigura curatenia si igiena cabinetelor medicale si anexelor (bai, vestiare, coridoare, trepte), a birourilor alocate;

Colecteaza, sorteaza si depoziteaza deseurile in spatiile special amenajate;

Verifica stocul de produse si semnaleaza eventualele lipsuri sau defectiuni constatate;

Se ocupa de ingrijirea plantelor din interiorul/ exteriorul clinicii

Aplica protocoalele de lucru DENT ESTET.

Se ofera: salariu net de 1600 lei + tichete de masa (20 lei/zi) + sâmbete platite cf. legislatiei (venit total: 2200-2300 lei net)

- acces la serviciile stomatologice DENT ESTET, conform politicii interne

- discount servicii medicale private (MedLife) pentru angajat si familie

Descrierea companiei

Grupul DENT ESTET este, în acest moment, cea mai complexă rețea de servicii stomatologice din România și include 12 clinici în București, Timișoara, Sibiu , Brasov și Ploiesti (șapte pentru adulți și cinci pentru copii și adolescenți),4 centre integrate de radiologie digitală, primul și singurul departament ATI dintr-o clinică dentară din România, cu o echipă de 14 specialiști în anestezie, 5 studiouri foto Future Smile Design, 5 cabinete de psihologie și un program educațional de management medical.
DENT ESTET este lider în stomatologia din România și își propune să ofere fiecărui pacient cea mai frumoasă experiență, care să se ridice la standardele occidentale pentru care suntem recunoscuți din 1999.

Andra
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 840454