Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
JobZZ.ro

Medic veterinar in Bucuresti

Salariu confidenţial
ID 818062
acum 2 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Medical / Farmacie

Full time

Nivel carieră

Junior/Entry Level

Candidatul ideal
- experienta de minim 2-3 ani ca si medic principal pe o tura,
- cunostinte de lucru cu echipamente de laborator (biochimie, hematologie) si despre produsele farmaceutice comune (locatia are si farmacie)
- cunostinte in lucrul cu PC-ul si de limba engleza nivel mediu
- disponibil la lucrul si in weekend
- (avantaj) chirurgie pe tesuturi moi

Descrierea jobului
Medicul este responsabil de o tura intr-unul dintre centrele veterinare Perfect Pet. Avem locatii in sectoarele 2 si 4. Nu putem preciza inainte de interviu o anume locatie, dar in functie de experienta si domiciliu vom incerca sa iti oferim un post cat mai aproape de casa.
Locatiile sunt deschise si in weekend - prin rotatie se va lucra si sambata/duminica (in limita unui total de 42-44h/saptamana)
Activitatea cea mai comuna este preponderent specifica celei de clinica: consultatii, analize, tratamente, mica chirurgie, prescriere/vanzare produse farmaceutice, completare registre

Beneficii:
- mediu de lucru civilizat, dotari bune.
- salariu corect, platit intotdeauna la timp, forme de angajare legale din prima zi. Reduceri la produse si servicii. Masa platita in weekend.
- participarea la un proiect in plina dezvoltare.