Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
JobZZ.ro

Medic stomatolog

ID 821898
acum 3 săptămâni
Ploiesti, Prahova
Domeniu de activitate

Medical / Farmacie

Full time

Nivel carieră

Junior/Entry Level

Clinica stomatologica Dental Works Ploiesti angajeaza MEDIC STOMATOLOG.
Cerinte:
- cunostinte teoretice si practice care sa ajute la identificarea nevoilor pacientilor;
- atitudine pozitiva si empatica, cu bune abilitati de comunicare si relationare, pentru construirea unei relatii stranse cu pacientii si echipa medicala;
- cunostintele in utilizarea laserului dentar constituie un avantaj.

Descrierea postului:
- identificarea nevoilor pacientilor si realizarea planului de tratament;
- stabilirea diagnosticului si efectuarea manoperelor medicale si a tratamentelor recomandate;
- inregistrarea tratamentelor efectuate in fisa fizica.

Daca esti in cautarea unui loc de munca pe termen lung, alaturi de o echipa vesela si profesionista, care sa iti ofere oportunitatea dezvoltarii profesionale, te rugam sa trimiti CV-ul tau la adresa de email office@dental-works.ro, iar noi te vom contacta in cel mai scurt timp.