Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Mecanic Mentenanta/ Reglor

4.300 LEI
ID 869438
acum 6 zile
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Producție

Full time

Nivel carieră

Mid-Level

duplicate
1

Pentru clientul nostru, companie multinationala de top in domeniul Pharma cu puncte de lucru in Bucuresti, Sector 3, suntem in cautare de noi colegi pentru postul de Mecanic Masini si Utilaje/Reglor.

Cerinte:
• Studii tehnice profil Mecanic sau curs de calificare absolvit;
• Experienta pe un post similar in fabrica;
• Disponibilitate la un program de lucru in schimburi;

Responsabilitati:
• Efectuarea reviziilor periodice pentru echipamentele din fabrica conform planului de mentenanta preventiva;
• Interventii corective in cazul aparitiei de defectiuni mecanice;
• Supravegherea masinilor de productie din sectie;
• Efectuarea de reglaje mecanice in functie de formatul produselor;
• Completarea raportului de activitate la final de tura;
• Mentinerea evidentei stocului de piese de schimb in cazul in care sunt folosite in interventii;

Transport ASIGURAT si GRATUIT de la statiile de metrou “TIMPURI NOI” si “NICOLAE TECLU”;

Pachet de Beneficii:
• Contract de Munca Nedeterminat;
• Perioada de acomodare asigurata si platita dupa angajare;
• Salariu NET: 3.200 – 3.500 lei;
• Tichete de Masa - 630 lei / luna;
• Spor de Noapte – 25%;
• Ore suplimentare platite – 200% (cand este cazul);
• Prime de Sarbatori;
• Prima de Vacanta;
• Decont Transport;
• Abonament Medical Privat;
• Asigurare de Viata;
• Abonament BOOKSTER;

Venit mediu total NET lunar: 4000 – 4300 lei;

Program de Lucru:
• L-V, 3 schimburi, 06:15 – 14:15 / 14:15 – 22:15 / 22:15 – 06:15;

Pentru angajari, trimiteti CV-ul Dvs. pe adresa noastra de e-mail [email protected] sau ne puteti contacta la numarul de telefon 0735 911 938.

Prin trimiterea CV-ului Dvs. ne dati acordul pentru prelucrarea datelor personale in scopul angajarii pe postul urmarit, in cazul in care veti corespunde cerintelor job-ului. Va puteti retrage acordul oricand cu un e-mail la aceeasi adresa, in acest sens!

Working4u | Working4U
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 869438