Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
JobZZ.ro

Mecanic intretinere utilaje - Fabrica Pantelimon

3.800 LEI
ID 841447
acum o săptămână
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Mentenanță / Instalații,    Inginerie / Tehnologie

Full time

Nivel carieră

Student,    Mid-Level,    Necalificat,    Fără studii superioare,    Junior/Entry Level

Cum ne-am dori sa fie viitorul nostru coleg:

· Studii medii finalizate cu diploma de lacatus mecanic / mecanic intretinere utilaje;
· Experienta 3 ani pe un post similar;
· Persoana organizata, capabila de a reacționa rapid în situații critice;
· Persoana dinamica, cu bune abilitati de comunicare si relationare;
· Disponibil sa lucreze in schimburi ( I. 6:30-14:30 , II. 14:30-22:30, III. 22:30-6:30)

Condiții:

-Contract de munca perioada nedeterminata;
-Salariu negociabil in functie de experienta (3500-4500 lei net);
-Tichete de masa 300 lei net (15 lei valoarea tichetului);
-Abonament medical la clinica privata;
-Spor 25 % pentru orele lucrate de noapte;

Descrierea jobului
- Participă și răspunde de efectuarea activităților de întreținere și reparații din punct de vedere mecanic, hidraulic și pneumatic, în conformitate cu standardele tehnice, de calitate și de prescripțiile din documentația tehnică a utilajelor și echipamentelor tehnice din Proces/Ambalare
- Efectuează intervențiile pentru întreținerea preventivă a echipamentelor tehnice, testează functionarea echipamentelor după intervenții
- Efectuează intervențiile pentru întreținerea corectivă a echipamentelor tehnice, testează funcționarea echipamentelor după intervenții
- În caz de incident, asigură depanarea totală sau parțială a echipamentului, cu scopul remedierii rapide a mașinilor urmând să elimine, prin măsuri corective, soluțiile provizorii adoptate.
- În caz de punere în funcțiune a echipamentelor noi, participă la montarea acestora, la elaborarea procedurilor de întreținere și la construirea și derularea programelor de instruire organizate în cadrul departamentului.

Alte detalii:

-fabrica este situata pe Sos. de centura a Bucurestiului ( zona Pantelimon- Voluntari) si se asigura transport din urmatoarele zone:
I. Colentina - Voluntari - Fabrica
II. Colentina - MegaMall-Piata Delfinului - Cora Pantelimon - Biserica oras Pantelimon - Fabrica