Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Mecanic intretinere- Fabrica de cafea

3.300 LEI
ID 815899
acum o săptămână
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Vânzări,    Producție,    Mentenanță / Instalații

Full time

Nivel carieră

Student,    Mid-Level,    Fără studii superioare,    Junior/Entry Level

Candidatul ideal
Experienta in activitatea d intretinere minim 2 ani;
Receptivitate la nou,corectitudine,seriozitate;
Disponibilitate pentru lucrul in schimburi;
Cunostinte tehnice in domeniul mecanicii;
Cunostinte lacatuserie , montare si demontare subansamble semi-complexe si complexe;
Cunoaste importanta activitatilor d intretinere;
Atentie concentrata si distributive;

Descrierea jobului
Responsabilitati:
Repar , inlocui st si recondition aza ansamblurii si pi se d schimb, urmarind instructiunil de lucru si m nu lel d intretiner utilajelor;
Ajust z mecanic si gr seaza utilaj le conform instructiunilor de lucru;
Urmareste functionarea utilajelor conform instructiunilor de lucru;
Localizeaza si face diagnoza defectelor de natura mecanica;
Indeplineste la timp sarcinile de intretinere accidentala urmarind prioritizarea stabilita impreuna cu Seful Intretinerii;
Participa activ la activitatile de planificare a intretinerii curente sau a reviziilor utilajelor;
Propune achizitia de piese de schimb, scule si consumabile pentru intretinere;
Participa la instalarea si punerea in functiune a utilajelor noi.

Beneficii:
Salariu 3000 lei net;;
Tichete de masa 300 lei (15 lei valoarea unui tichet) ;
Servicii medicale Regina Maria;
Se ofera echipament de lucru ( salopeta, bocanci);

Contract de munca perioada nedeterminata.

Program de lucru de luni pana vineri in doua schimburi:
Schimbul I : 6:30-14:30
Schimbul II : 14:30-22:30

Adrian Stancu
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 815899