Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Manipulant Marfa/Lucrator Comercial - Homelux

Salariu confidenţial
ID 818501
acum 4 săptămâni
Ploiesti, Prahova
Domeniu de activitate

Administrativ / Logistică

Full time

Nivel carieră

Fără studii superioare

Candidatul ideal:

Este o persoana responsabila, implicata si serioasa, cu orientare catre clienti si nevoile lor.

Cerințe si abilitați

Persoana organizata, responsabila, disciplinata, comunicativa;
Capacitate de organizare optima a timpului, atitudine pozitiva;
Persoana cu spirit de echipa si orientata spre rezultate;
Fire dinamica si ușor adaptabila la un mediu in continua evoluție;
Experiența privind ambalarea produselor;
Cunoștințe de utilizare a computerului.
Descrierea jobului

Incarcarea si/sau descarcarea mărfurilor in/din autovehiculele de livrare si semnalarea eventualelor defecte sau deteriorări;
Verificarea cantitativa si calitativa (documente conformitate, etichetare in limba romana, termen de valabilitate) a mărfii recepționate;
Pregătirea comenzilor pentru livrare;
Manipularea mărfurilor in depozit respectând regulile depozitului;
Așezarea produselor in spatiile special amenajate;
Menținerea ordinii in depozit;
Etichetarea coletelor in vederea expedierii;
Alte activități specifice lucrului in depozit.
Va oferim

Salariu motivant
Tichete de masa
Decont transport
Un mediu de lucru placut si dinamic intr-o companie in plina expansiune.
Pozitia este deschisa pentru magazinul nostru din Ploiesti, DN 1, Ploiesti-Brasov, km 6, 107400, jud. Prahova.

Simona Neagu
ID 818501