Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Manipulant Marfa - Sector 4

2.700 LEI
ID 822141
acum 3 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Administrativ / Logistică

Full time

Nivel carieră

Junior/Entry Level,    Fără studii superioare,    Necalificat,    Mid-Level,    Student

Cerinte specifice postului:

Experienta intr-un post similar minim 2 ani;
Minim 10 clase;
Cunostinte de matematica de baza (necesare in vederea pregatirii comenzilor, la receptie, depozitare);
Conditie fizica buna;
Capacitate de a invata rapid si de a se adapta;
Persoana receptiva, energica, ordonata, comunicativa;
Spirit de echipa, corectitudine;
Respecta colegii, respecta regulile, programul de lucru;

Responsabilitatile postului:
• Raspunde de efectuarea corecta a transportului de marfa in incinta fabricii si in depozite, precum si de depozitarea in bune conditii a produselor;
• Raspunde de organizarea, primirea, depozitarea si conservarea fara pierderi sau degradari a produselor pe care le primeste si ia masurile necesare privind depozitarea acestora in conformitate cu normele tehnice de depozitare si prevenire a incendiilor;
• Raspunde de organizarea spatiului in vederea depozitarii produselor pe grupe de sortimente, precum si in vederea optimizarii fluxului de depozitare la predare-primire
• Mentine ordinea si curatenia in depozit;

Beneficii:

- Contract de munca pe perioada determinata (4 luni perioada de proba) cu posibilitate de prelungire pe nedeterminat;
- Salariul 4200 brut / 2400 net
- Tichete de masa 300 lei (15 lei valoarea tichetului)

Programul de lucru de luni pana vineri, 8 ore / 2 schimburi si anume :

I. 06:00-14:30
II 13:30-22:00

Punct de lucru usor accesibil in zona Aparatorii Patriei.

Detalii la numarul de telefon 0755. 111. 308.

Stefan Iorga
ID 822141