JobZZ.ro

Manipulant marfa -picker depozit

2.400 LEI
ID 818171
acum 3 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Administrativ / Logistică

Descriere

Suntem in cautarea unui coleg care sa ne ajute cu gestiunea depozitului si pregatirea coletelor pentru expediere. Cu sau fara experienta, principalele criterii sunt dorinta de a invatare si capacitatea le lucru in echipa.
Ne dorim ca noul nostru coleg/colega sa fie: Ordonat; Responsabil, Onest; Harnic, perseverent, Serios; Sa fie Atent la detalii; sa aiba o atentie distributiva; Sa aiba minim studii medii. Descriere job: Echipa tanara, mediu de lucru placut
Program de lucru 8 ore
Locatie: Sos Centura intre Mogosoaia si Chitila Stabilitate.
Pozitie pe termen lung
Contract de munca pe perioada nedeterminata; Pachet Salarial Motivant 2400 lei cu posibilitatea de marire in 3 luni.

Responsabilitati:
Colectarea produselor de la raft conform comanda cu ajutorul scannerului. Sistem de operare WMS.
Efectueaza receptia calitativa si cantitativa a produselor in baza documentelor de livrare;
Organizeaza si utilizeaza eficient spatiul de depozitare a marfurilor;
Aranjeaza marfa pe rafturi;
Pregateste coletele pentru expediere.
Impacheteaza/ambaleaza coletele pe baza facturilor si documentelor de expediere/awb;
Manevrarea lizei electrice;
Preda coletele catre curieri conform graficului de livrare;
Se asigura sa fie ordine si curatenie in depozit;
Gandeste si aplica proceduri pentru optimizarea activitatilor din depozit.

Descrierea companiei Sc Romextrud International Srl administreaza un magazin online. Scopul nostru este sa oferim o experienta de cumparare deosebita clientilor nostri atat prin calitatea produselor livrate cat si prin calitatea relatiei dezvoltate cu acestia.

Daniel
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 818171