Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Manipulant Marfa

Salariu confidenţial
ID 879969
acum o săptămână
Pantelimon, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Administrativ / Logistică

Nivel carieră

Necalificat,    Junior/Entry Level

Locație: Pantelimon, Ilfov
Program de lucru: luni - vineri, 6:30-15:00.

Candidatul ideal:
- Are minimum 10 clase;
- Experiența pe un post similar reprezintă un avantaj;
- Responsabilitate și organizare, atenție la detalii, disciplină, corectitudine și spirit de echipă.

Responsabilități:
- Realizează pregătirea comenzilor pentru livrare conform documentelor și indicațiilor managerului;
- Se asigură că marfa primită corespunde cu informațiile existente pe documentele de însoțire;
- Realizează manipularea mărfurilor/sau a materialelor din depozit conform fluxurilor de lucru din depozit;
- Realizează și respectă ordinea și curățenia în depozit.

Ce oferim:
- Contract de muncă pe perioadă nedeterminată;
- Pachet salarial atractiv + Bonuri de masă;
- Transportul este asigurat.

Mara Vatra
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 879969