Anunțul a fost dezactivat!

Anunțuri similare

Număr de telefon verificat
Dinamic Construct Amir Srl, cui 43533660
Full time  |  Mid-Level
Salariu: confidenţial
Acum 15 ore Pantelimon, Bucuresti-Ilfov
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Manipulant Marfa - Pantelimon, Ilfov
Full time  |  Junior/Entry Level  |  Administrativ / Logistică
Acum 5 zile Pantelimon, Bucuresti-Ilfov
Cautam personal in curatenie - Pantelimon, Ilfov
Full time  |  Prestări servicii
Acum 2 săptămâni Pantelimon, Bucuresti-Ilfov
Angajam personal pentru salon de infrumusetare
Full time  |   / Sport / Frumuseţe
Acum 6 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Angajam Preparator produse alimentare - Comuna Pantelimon
Full time  |  Necalificat  |  Producție
Acum 3 săptămâni Pantelimon, Bucuresti-Ilfov
JobZZ.ro

Angajam ingrijitor cladire birouri

Salariu confidenţial
ID 880072
acum 3 luni
Pantelimon, Bucuresti-Ilfov

Alt domeniu,    Mentenanță / Instalații,    Construcţii / Amenajări,    Administrativ / Logistică

Nivel carieră

Necalificat

Responsabilităţi:

Verifică periodic instalaţiile electrice si sanitare;

Verifică periodic instalaţiile de incalzire clădire si service;

Schimbă consumabilele care trebuie inlocuite;

Intreţine curaţenie interioară si exterioară a clădirilor si a parcărilor;

Intreţine spatiile verzi din curtea interioară si din exteriorul acesteia;

Asigura aparatele de apa cu necesarul de bidoane, filtre, pahare;

Realizeaza lucrari de intretinere a birourilor, portilor, spatiului destinat deseurilor;

Ajuta la desfasurarea activitatii functionarilor administrativi fara a bloca activitatea societatii;

Insoteste furnizorii de servicii atunci cand sunt executate lucrari in cadrul imobilelor;

Asigura buna functionare a instalatiilor si utilitatilor cladirii (apa, canalizare, incalzire, raciere, mobilier);

Este implicat in actiunile de mutat si manipulat diverse obiecte.