Anunțul a fost dezactivat!

Anunțuri similare

Număr de telefon verificat
Operator Linie Ambalare - Industria Alimentara
Full time  |  Necalificat / Fără studii superioare / Junior/Entry Level  |  Producție / Alimentație / Comerț
Salariu: confidenţial
Acum 3 zile Pantelimon, Bucuresti-Ilfov
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Angajam ingrijitor cladire birouri
Full time  |  Necalificat  |   / Mentenanță / Instalații / Construcţii / Amenajări / Administrativ / Logistică
Acum 3 săptămâni Pantelimon, Bucuresti-Ilfov
Angajăm agent comercial INMEDIO
Full time  |  Alimentație / Comerț / Vânzări
Acum 2 ore Oradea, Bihor
Asistent Medical Generalist
Full time  |  Mid-Level / Junior/Entry Level  |  Medical / Farmacie
Acum 4 ore Iasi, Iasi
Mecanic producție - Bocșa
Full time  |  Mid-Level / Junior/Entry Level  |  Producție / Mentenanță / Instalații
Acum 6 ore Bocsa, Caras-Severin
JobZZ.ro

Ambalator Produse Alimentare

Salariu confidenţial
ID 879970
acum o lună
Pantelimon, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Producție

Full time

Nivel carieră

Necalificat

Locație: Pantelimon, Ilfov.
Program de lucru: luni - vineri, 6:30-15:00.

Candidatul ideal:
- Are minimum 10 clase;
- Experiența pe un post asemănător reprezintă un avantaj;
- Este o persoană care oferă atenție și meticulozitate pregătirii produselor;
- Este o persoană corectă, responsabilă, și organizată.

Responsabilități:
- Realizeaza numărarea și ambalarea manuală a produselor alimentare și/sau baxarea acestora, în conformitate cu standardele de calitate stabilite;
- Verifică corectitudinea datelor de pe etichetă colectivă, care se aplică pe cutie - să fie identice cu cele de pe ambalajul individual;
- Asigură respectarea calității și a cantității produselor.

Oferim tichete de masă și asigurăm transportul pana la sediul firmei.