Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Manichiurist-protezist

3.000 LEI
ID 691698
acum 6 zile
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Sport / Frumuseţe

Tip job

Part time,    Full time

Nivel carieră

Mid-Level

Cerințe: Minim 2 ani experienta (in salon)

Condiții: Salariu motivant 2800/15 ZILE, clientela vasta, materialele salonului, contract munca asigurat de firma, asigurare medicala

Responsabilități: Unghii false

Alina P | X-TREME CARE SRL
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 691698

Anunțuri similare

Număr de telefon verificat
Agent vanzari
Full time  |  Fără studii superioare  |  Vânzări
Salariu: 3.000 LEI
Acum 13 minute Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Angajare curatenie magazin haine Vulcan , Unirea , Baneasa
Prestări servicii
Salariu: confidenţial
Acum 46 minute Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Lucrător în bucătărie
Full time  |  Junior/Entry Level / Fără studii superioare / Necalificat  |  Alimentație / Comerț / Prestări servicii / Producție
Salariu: 2.950 LEI
Acum 57 minute Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
BEDIA SENSORS RO angajeaza muncitori confectionare cabluri
Full time  |  Junior/Entry Level  |  Cablaje / Automotive
Acum o oră Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Responsabil ofertare / licitatii publice
Part time / Full time  |  Student / Mid-Level / Necalificat / Fără studii superioare / Junior/Entry Level  |  Vânzări / Serviciu Clienți / Call center / Secretariat / Office / Back Office / IT