Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
JobZZ.ro

Manager de Echipa

Salariu confidenţial
ID 844353
acum 3 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Bancar

Team Leader- ICredit Romania IFN

Candidatul ideal: Ce căutam la tine?

Experiență în coordonarea echipei;

Abilități profesioniste de comunicare și negociere;

Proactiv și focusat pe rezultat.

Descrierea jobului: Ce urmează să faci?

Recrutarea, coordonarea și controlul activ al echipei;

Îndeplinirea obiectivelor propuse;

Menținerea relațiilor cu clienții;

Administrare portofoliului alocat;

Beneficii: Ce iți oferim ?

Mediu de lucru super dinamic, cu posibilităti reale de avansare într-o companie multinationala în extindere;

Lucru intr-o echipa de profesionisti in domeniul business-financiar;

Oportunitatea de a intra in unul dintre cele mai dinamice si de succes domenii din piata;

Oportunitatea de a dezvolta abilitati de vanzare, analiza si administrare portofolii la un nivel super profesionist;

Programe de training și dezvoltare personală;

Salariu fix + bonusuri de performanță + bonusuri de companie;

Crestere salariala anuala;

Zile de concediu de odihnă suplimentare;

Servicii medicale private;

Posturi disponibile pentru Filiala Sector 2 + zonele Voluntari/Stefănești/Afumați