Autentifică-te și aplică Intră în cont Salvează anunțul
JobZZ.ro

Manager Clinica Estetica

ID 861132
acum 2 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Medical / Farmacie

Full time

Nivel carieră

Manager/Executiv

Cerințe:
Absolvent de studii superioare;
Experienta minim 2 ani in management;
Persoana cu o gandire si planificare strategica;
Capacitate excelenta de comunicare, orientare catre actiune si rezultat;
Experienta in administrarea unei clinici medicale;

Responsabilități:
Monitorizeaza si evalueaza activitatile desfasurate in clinica in scopul cresterii
performantelor si utilizarii eficiente a resurselor alocate;
Imbunatateste standardele clinice si a modelelor de practica in scopul acordarii de servicii medicale de calitate in scopul cresterii gradului de satisfactie a pacientilor;
Sesizeaza si propune masuri de simplificare a mijloacelor si metodelor de lucru;
Coordoneaza, controleaza si raspunde de activitatea personalului din subordine si
deleaga sarcini acestora;
Contacteaza partenerii in vederea stabilirii unei intalniri de afaceri;
Identifica si centralizează toate infomatiile legate de potentialii parteneri;
Rezolva neintelegerile aparute;
Coordoneaza activitatea de receptie;
Indruma personalul care se ocupa de programari si preluari apeluri;

- organizeaza si coordoneaza personalul cu privire la activitățile zilnice, precum și la solicitările speciale;
- asigura un ‘customer experience’ de inalta clasa.
- Cunoaste desavarsit si promoveaza activ serviciile oferite de clinica;
- Coordonează și răspunde de activitatea echipei sale, asigurându-se că angajații sunt pregătiți și apți pentru a-și îndeplini sarcinile.
- Documentează, realizează, planifică și implementează politicile și procedurile interne, cât și cele mai bune practici în modul de lucru al echipei.
- Asigură satisfacția pacientului și se ocupă de întrebări, reclamații sau diferite situații conflictuale pe care le va rezolva într-un mod profesionist, căutând mereu planuri de îmbunătățire pentru a preveni apariția lor.
Cv urile pot fi trimise si pe adresa de e-mail: [email protected]