Anunțul a fost dezactivat!

Anunțuri similare

Număr de telefon verificat
Angajam casieri și lucrători comerciali
Alimentație / Comerț
Salariu: 2.000 LEI
Acum 3 minute Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Angajez muncitori calificați și necalificați construcții
Construcţii / Amenajări
Salariu: 4.000 LEI
Acum 7 minute Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Personal Restaurant fast food
Full time  |  Necalificat  |  Turism / Restaurante / Hoteluri
Salariu: 3.500 LEI
Acum 15 minute Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Muncitori necalificati cu experienta in constructii 1 an
Full time  |  Necalificat  |  Construcţii / Amenajări
Salariu: 3.299 LEI
Acum 34 minute Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Angajam instalatori cu experienta in constructii
Full time  |  Mentenanță / Instalații
JobZZ.ro

Lucrator Necalificat - Firma Instalatii Sanitare

2.800 LEI
ID 827573
acum 2 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Mentenanță / Instalații,    Construcţii / Amenajări

Full time

Permis de conducere

Categoria B

Candidatul ideal:

Vrei sa inveti instalatii sanitare?

Sudinstal este in cautarea unei persoane motivate si ambitioase, interesate sa isi dezvolte abilitati de lucru in zona instalatiilor sanitare

Cerinte:

- Cazier judiciar si auto fără înscrisuri
- Obligatoriu permis de conducere categoria: B
- Varsta: pana in 40 ani

Descrierea jobului:

- Conducere autovehicul firma la locul interventiei
- Ajutor in timpul lucrarilor de interventie - instalatii sanitare
- Intocmire documente aferente finalizării unei lucrări (chitante și procese verbale)

Ce iti oferim noi:

- Salariu: 2500-3000 LEI net
- Contract individual de munca pe perioada nedeterminata
- Masina de serviciu

Esti interesat de propunerea Sudinstal?
Trimite-ne CV-ul tau sau apeleaza-ne la numarul de telefon afisat!