Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Lucrator etichetare

1.900 LEI
ID 831796
acum 4 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Producție

Full time

Angajam lucrator pentru etichetare!
Responsabilitati: Ambalare marfa pentru livrare; etichetarea produselor ;efectuarea inventarului produselor din depozit. Candidatul ideal: persoana organizata si responsabila,atenta la detalii,implicata, cu abilitati de lucru in echipa. Experienta pe un post similar constituie un avantaj. Punctul de lucru se afla in zona Pipera, in apropiere de metrou Aurel Vlaicu.Programul de lucru este de luni-vineri de la 8:00-17:30,salariu 1900 lei.Contract de munca pe termen lung.
Pentru interviuri va rugam sa ne trimiteti cv-ul dumneavoastra pe adresa de mail contact@pamikio.com sau sa ne contactati la numarul de telefon 0767792591

Gabriela Bocanet
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 831796