Anunțul a fost dezactivat!

Anunțuri similare

Angajez muncitori calificați și necalificați
Full time  |  Construcţii / Amenajări
Salariu: 1.000 LEI
Acum 4 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Număr de telefon verificat
Angajam agent de securitate
Pază și Protecție
Salariu: 3.000 LEI
Acum 8 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Alătură-te liderului în asigurări și transformă-ți ambiția în succes!
Part time  |  Junior/Entry Level / Fără studii superioare / Mid-Level / Student  |  Asigurări / Consultanță / Vânzări
Salariu: confidenţial
Acum 9 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Angajez montatori structuri metalice și panouri termoizolante
Full time  |  Mid-Level  |  Construcţii / Amenajări
Salariu: 6.000 LEI
Acum 11 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
TEXTILSERVICE MIETTEX SRL angajează
Full time  |  Fără studii superioare
Acum 14 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
JobZZ.ro

Lucrator depozit - retea florarii

3.500 LEI
ID 880635
acum o lună
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Vânzări

Nivel carieră

Junior/Entry Level

Căutăm colegi noi pentru a se alătura echipei noastre în calitate de Lucrător depozit.
Dacă ai experiență în gestionarea stocurilor și manipularea produselor într-un depozit, ești atent la detalii și știi să îți organizezi și prioritizezi activitatea, ești candidatul ideal pentru noi! Experiența anterioară cu florile nu este necesară, vom oferi instruire specifică în acest sens.

Responsabilități:
• Gestionarea mărfurilor noi, inclusiv recepția, verificarea și stocarea corectă a acestora.
• Menținerea și îngrijirea florilor conform schemei de îngrijire puse la dispoziție.
• Pregătirea comenzilor pentru livrare și asigurarea că acestea sunt corecte și complete.
• Menținerea ordinii și curățeniei în depozit.
• Monitorizarea stocurilor și raportarea necesarului de aprovizionare.
• Colaborarea cu restul echipei pentru a asigura eficiența operațională a depozitului.
Cerințe:
• Experiență anterioară în gestionarea stocurilor și manipularea produselor într-un depozit.
• Abilități excelente de organizare și atenție la detalii.
• Capacitatea de a lucra eficient într-un mediu dinamic și de a gestiona mai multe sarcini simultan.
• Atitudine pozitivă, proactivă și orientată către soluții.
• Abilități fizice necesare pentru manipularea produselor și a stocurilor.
• Flexibilitate în ceea ce privește programul de lucru, inclusiv disponibilitatea de a lucra în weekenduri și sărbători.
Oferim:
• Un mediu de lucru plăcut și dinamic, într-o echipă prietenoasă și profesionistă.
• Instruire specifică pentru cunoașterea produselor florale și a îngrijirii acestora.
• Posibilitatea de a avansa pe alte poziții în cadrul companiei pentru cei care doresc să învețe și să se specializeze.
• Salariu competitiv și beneficii adiționale.

Pentru a aplica, aștept mesajul tău în privat sau îmi poți trimite pe email CV-ul la adresa [email protected]