Anunțul a fost dezactivat!
JobZZ.ro

Lucrător depozit produse uz veterinar/ Tehnician veterinar

3.300 LEI
ID 865565
acum o lună
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Administrativ / Logistică

Full time

Nivel carieră

Fără studii superioare

duplicate
1

Zuzi Vet Farmaxia (Petmax.ro) angajeaza lucrator pentru depozit magazin online cu specific pet shop si farmacie veterinara, in sectorul 6.

Cerinte

-Simt al responsabilitatii, disciplina, seriozitate;

-Persoana constiincioasa si organizata;

-Experienta anterioara intr-o pozitie similara constituie un avantaj

-Rezistenta la efort fizic.

Responsabilitati

-Manipulant mărfuri

-Sortarea şi manipularea produselor în depozit, conform comenzilor primite;

- Pregătirea şi ambalarea mărfurilor;

-Descărcarea și încărcarea mărfurilor.

- Repartizarea și ordonarea mărfurilor în spațiile special alocate.

Beneficii

-Salariu motivant

-Program de lucru luni-vineri 9-16:30

-Prima de Paste si de Craciun

-Contract de munca pe perioada nedeterminata