Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Lucrator depozit - Musette Exim Srl

Salariu confidenţial
ID 821121
acum 3 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Administrativ / Logistică

Full time

Nivel carieră

Mid-Level,    Junior/Entry Level

Cerinte:

- Studii medii;

- Spirit de echipa, atentie la detalii, meticulozitate, dinamism si disciplina;

- Corectitudine;

- Bune abilitati organizatorice;

- Rezistenta la efort fizic.

Responsabilitati:

 - Incarcarea si descarcarea marfurilor;

- Asigurarea integritatii si securitatii marfurilor;

- Indeplinirea normei zilnice, conform contractului de munca ;

- Primirea, pastrarea si incarcarea bunurilor sa se realizeze numai cu avizul sefilor ierarhici;

- Efectuarea in timp util a comenzilor pentru incarcarea- descarcarea marfurilor necesare sau care sunt cerute in mod curent de magazine, agenti comerciali sau clienti;

- Luarea tuturor masurilor necesare de paza si protectie contra distrugerilor sau deteriorarilor sub orice forma a marfurilor;

- Tinerea evidentei tuturor intrarilor si iesirilor din stoc;

- Participarea la inventarierea produselor din gestiune;

- Primirea, verificarea, transmiterea si arhivarea documentelor justificative (avize de insotire a marfii, facturi fiscale, note de intrare receptie , procese verbale de constatare de diferente );

- Curatenia depozitului.

Oferta (bonusuri, beneficii)

 - Pachet salarial motivant;

- Tichete de masa;

- Posibilitati de avansare;

- Mediu de lucru sigur.

Musette Exim Srl
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 821121