JobZZ.ro

Lucrator Depozit

3.000 LEI
ID 877570
acum 5 luni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Administrativ / Logistică

Mid-Level,    Necalificat,    Fără studii superioare,    Junior/Entry Level

PSS GLOBAL ESTE IN CAUTAREA UNUI LUCRATOR DEPOZIT DEDICAT SI MOTIVAT PENTRU A SE ALATURA ECHIPEI NOASTRE. DACA ESTI O PERSOANA ORGANIZATA, ATENTA LA DETALII SI ITI PLACE SA LUCREZI INTR-UN MEDIU DINAMIC, ATUNCI ACESTA ESTE LOCUL POTRIVIT PENTRU TINE!

CERINTE:
Experienta anterioara in domeniul depozitarii constituie un avantaj
Abilitati bune de comunicare si capacitatea de a lucra in echipa
Atentie la detalii si capacitatea de a respecta termenele limita
Cunostinte de baza in utilizarea echipamentelor de depozitare

DESCRIEREA JOBULUI
Responsabilitati:
Receptia, verificarea si etichetarea marfurilor primite
Pregatirea comenzilor si ambalarea produselor pentru livrare
Organizarea si mentinerea curateniei in depozit
Monitorizarea stocurilor si raportarea oricaror discrepante
Colaborarea cu colegii pentru a asigura un flux eficient de lucru
Participa activ la operatiunile de incarcare/descarcare a marfii in/din depozitul companiei
Participa la inventarele periodice
BENEFICII:
Oportunitatea de a lucra intr-un mediu dinamic si stimulant
Posibilitatea de a dobandi experienta in domeniul depozitarii
Salariu competitiv si pachet de beneficii atractiv
Oportunitati de dezvoltare profesionala
Mediu de lucru prietenos si colaborativ
Daca esti o persoana harnica, responsabila si iti doresti sa faci parte dintr-o echipa de succes, te invitam sa aplici pentru pozitia de lucrator depozit. Trimite-ne CV-ul tau actualizat la adresa de email [email protected] si o scurta prezentare despre tine. Asteptam cu nerabdare sa te cunoastem!