Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Lucrator depozit (colete)

2.200 LEI
ID 837575
acum 3 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Administrativ / Logistică

Full time

Nivel carieră

Student,    Necalificat,    Fără studii superioare,    Junior/Entry Level

Packeta Romania isi mareste echipa!

Lucrator depozit

Cerinte:
• experienta anterioara intr-un depozit reprezinta un avantaj;
• bune abilitati de organizare si planificare, atitudine proactiva, gandire analitica;
• cunoștințe operare pe calculator: MS Office;
• atentie la detalii, responsabilitate si seriozitate.

Responsabilitatile postului
• descarcarea/incarcarea camioanelor;
• scanarea coletelor si procesarea lor in sistem;
• sortarea coletelor si aranjarea pe rafturi in functie de destinatia de livrare;
• pregatirea coletelor pentru expediere;
• participarea la inventarele periodice;
Ce oferim:
• Salariul net lunar 2200 lei+ 15 lei/ zi Tichete Masa (aprox. 300 lei/lunar) cu majorare salariu dupa perioada de proba;
• Abonament medical la clinica privata;
• Program lucru 8 ore, L-V, ore suplimentare platite
• Un mediu dinamic bazat pe o cultura organizationala deschisa, inovatoare si orientata spre performanta.

Punct de lucru: Dragomiresti Deal (transport asigurat de la statia de metrou Pacii/Preciziei)

Daca te regasesti in profilul de coleg pe care il cautam, te asteptam sa ne contactezi.

Cristina Grosu
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 837575