Anunțul a fost dezactivat!

Anunțuri similare

Angajez muncitori calificați și necalificați
Full time  |  Construcţii / Amenajări
Salariu: 1.000 LEI
Acum 4 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Număr de telefon verificat
Angajam agent de securitate
Pază și Protecție
Salariu: 3.000 LEI
Acum 8 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Alătură-te liderului în asigurări și transformă-ți ambiția în succes!
Part time  |  Junior/Entry Level / Fără studii superioare / Mid-Level / Student  |  Asigurări / Consultanță / Vânzări
Salariu: confidenţial
Angajez montatori structuri metalice și panouri termoizolante
Full time  |  Mid-Level  |  Construcţii / Amenajări
Salariu: 6.000 LEI
Acum 11 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
TEXTILSERVICE MIETTEX SRL angajează
Full time  |  Fără studii superioare
Acum 14 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
JobZZ.ro

Lucrator Comercial - Zona Food Bistro

2.700 LEI
ID 880505
acum o lună
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Alimentație / Comerț

Noi, KreativeHR, coordonăm un proces de recrutare pentru clientul nostru din industria retail food, specializat în magazine de proximitate. Suntem în căutarea unui personal dedicat pentru activitatea în zona de food bistro a magazinelor.

Activitatea va fi concentrate pe oferirea de suport în etapa de deschidere a magazinelor din București. Drept urmare locația de lucru poate fi schimbată.

Responsabilități:

Prepararea și servirea produselor calde la cerere, incluzând hot-dog, panini, nuggets și cartofi prăjiți.

Asigurarea unei experiențe de calitate pentru clienți, alături de o cafea extraordinar de aromată.

Participarea activă la deschiderea noilor magazine și susținerea echipei în primele 2 săptămâni/lună de funcționare, urmând apoi să se deplaseze la următorul magazin.

Cerințe:

Experiență anterioară în bucătărie (de preferat).
Experiență în vânzări în magazine de proximitate.
Dorință de muncă și atitudine pozitivă.
Plăcerea de a relaționa cu clienții.
Program de lucru:

8 ore pe zi, cu ture inegale, de luni până vineri.

Beneficii:

Salariu competitiv.

Tichete de masă în valoare de 15 lei/zi lucrată.

Contract pe perioadă determinată de 3 luni.

Dacă ești interesat să te alături echipei noastre și să contribui la succesul magazinelor noastre de proximitate, te invităm să aplici acum!