Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Lucrator comercial / Vanzator

2.500 LEI
ID 862203
acum 2 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Alimentație / Comerț

Tip job

Part time,    Full time

Nivel carieră

Student,    Mid-Level,    Necalificat,    Fără studii superioare,    Junior/Entry Level

Lucrator comercial care sa se alature echipei Sweet Pancakes!

Punct de lucru Parklake Shopping Center.

Cerințe:

Experiența în domeniu constituie un avantaj dar nu este obligatorie;
Dorință de a munci;
Responsabilitate, seriozitate, implicare.
Condiții:

Program de lucru full-time sau part-time;
Contract de muncă pe o perioadă nedeterminată;
Concedii conform legislației;
Decontarea transportului;
Bonusuri in functie de vanzari;
Salariu peste media pietei

Responsabilitati:

Interactiune cu clientii;
Prepararea produselor la solicitarea clientilor;
Incasare la casa de marcat cu POS.
Pentru mai multe informatii ne puteti ne puteti contacta la numarul de telefon : 0737911969

Sweet Pancakes
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 862203