Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Lucrator Comercial - Sweet Pancakes

Salariu confidenţial
ID 838583
acum 2 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Alimentație / Comerț

Full time

Nivel carieră

Student,    Mid-Level,    Necalificat,    Fără studii superioare,    Junior/Entry Level

Cautam lucrător comercial care sa se alăture echipei Sweet Pancakes!
Locatiile disponibile: Mall Plaza si Mall Parklake.

Cerinte:
Candidatul trebuie sa isi doreasca sa faca parte din echipa noastra intr-un mod real;
- dornic de a invata lucruri noi si de a lucra cu publicul;
- orientat spre nevoile clientului;
- nu necesita experienta de lucru, dar este un plus;
- nu se cer studii superioare.
- Seriozitate, respect, punctualitate, aspect fizic placut si ingrijit.

Responsabilitati
Interactiune cu clientii.
Prepararea produselor la solicitarea clientilor;
Curatenie la locul de munca;
Controlează calitatea marfii;
Incasare la casa de marcat cu POS;
Mini inventar zilnic, monetar;
Proceduri deschidere magazin;
Proceduri inchidere magazin;

Alte informatii:
- Salariu peste media pietei;
- Decontarea transportului;
- Bonusuri in functie de vanzari;
- Bonusuri in functie de vechime;
- Spor de sarbatoare legala daca este cazul

Pentru mai multe informatii ne puteți trimite CV-ul pe adresa de e-mail nicoletaburcea.stp@gmail.com / stroopwfs@gmail.com sau ne puteți contacta la 0737911969!

Nicoleta Burcea
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 838583