Anunțul a fost dezactivat!

Anunțuri similare

Angajez muncitori calificați și necalificați
Full time  |  Construcţii / Amenajări
Salariu: 1.000 LEI
Acum 4 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Număr de telefon verificat
Angajam agent de securitate
Pază și Protecție
Salariu: 3.000 LEI
Acum 8 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Alătură-te liderului în asigurări și transformă-ți ambiția în succes!
Part time  |  Junior/Entry Level / Fără studii superioare / Mid-Level / Student  |  Asigurări / Consultanță / Vânzări
Salariu: confidenţial
Acum 9 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Angajez montatori structuri metalice și panouri termoizolante
Full time  |  Mid-Level  |  Construcţii / Amenajări
Salariu: 6.000 LEI
Acum 11 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
TEXTILSERVICE MIETTEX SRL angajează
Full time  |  Fără studii superioare
Acum 14 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
JobZZ.ro

Lucrator comercial - retea florarii

3.500 LEI
ID 880634
acum o lună
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Vânzări

Nivel carieră

Junior/Entry Level

Căutăm pentru locațiile noastre din Otopeni, Corbeanca, Aviatiei și Pipera colegi noi pentru postul de Lucrător Comercial in cadrul rețelei noastre de florării.
Dacă ești o persoană dedicată, implicată în activitățile pe care le desfășori, ai abilități excelente de comunicare, ești orientat către client și domeniul vânzărilor nu este nou pentru tine, vrem să te cunoaștem! Experiența anterioară cu florile nu este necesară, vom oferi instruire specifică în acest sens.

Responsabilități:
• Oferirea unui serviciu de înaltă calitate clienților noștri, asistându-i în alegerea produselor potrivite.
• Gestionarea stocurilor și asigurarea că produsele sunt prezentate într-un mod atractiv.
• Realizarea și încasarea vânzărilor, gestionând tranzacțiile în mod eficient și corect.
• Menținerea ordinii și curățeniei în spațiul de lucru.
• Participarea la activitățile de marketing și promoționale ale florăriei.
• Învățarea și aplicarea cunoștințelor de bază despre produsele florale și aranjamentele specifice.
Cerințe:
• Experiență anterioară în vânzările retail.
• Abilități excelente de comunicare și relaționare cu clienții.

• Capacitatea de a lucra eficient într-un mediu dinamic și de a gestiona mai multe sarcini simultan.
• Atitudine pozitivă, proactivă și orientată către soluții.
• Flexibilitate în ceea ce privește programul de lucru, inclusiv disponibilitatea de a lucra în weekenduri și sărbători.
• Abilități de bază de operare a calculatorului și cunoștințe despre gestionarea caselor de marcat.
Oferim:
• Un mediu de lucru plăcut și dinamic, într-o echipă prietenoasă și profesionistă.
• Posibilitatea de a avansa pe postul de Florist sau pe alte poziții în cadrul companiei, pentru cei care doresc să învețe și să se specializeze în acest domeniu.
• Instruire specifică pentru cunoașterea produselor florale și a aranjamentelor.
• Salariu competitiv și beneficii adiționale.

Pentru a aplica, asteptam CV-ul la adresa [email protected]