Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Lucrator comercial fast food

2.000 LEI
ID 841420
acum 3 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Turism / Restaurante / Hoteluri

Full time

Nivel carieră

Fără studii superioare

Descrierea ofertei

- caracteristica esentiala pe care o cautam este seriozitatea;

- determinare. Candidatul trebuie sa isi doreasca sa faca parte din echipa noastra intr-un mod real;

- dornic de a invata lucruri noi si de a lucra cu publicul;

- orientat spre nevoile clientului, contact vizual;

- nu necesita experienta de lucru, dar este un plus;

- nu se cer studii medii/superioare.

- Seriozitate, respect, punctualitate, aspect fizic placut si ingrijit.

Condiții:

8 Ore in intervalul luni-duminica, cu 2 zile libere; 09:30-23:30

- Salariu peste media pietei: 1700 NET ;

- Bonuri de masa - 300 lei/luna;

- Decontarea transportului: 100 lei

- Bonusuri in functie de vanzari - incepand cu a 4-a luna de activitate;

- Spor de wekeend, noapte in intervalul 22:00-23:00, spor de sarbatoare legala daca este cazul;

- primele 2 zile sunt de proba: merg in locatie si vad daca se pot acomoda cu activitatea, echipa, samd. Aceste 2 zile sunt platite!

Responsabilități:

Interactiune cu clientii.

Prepararea sandwich-urilor de tip fast food la solicitarea clientilor;

Coacere paine proaspata;

Curatenie pe linia de productie, in sala de servire si in zona de preparare; Receptionare marfa;

Aranjarea marfurilor pe rafturi si in incaperile frigorifice;

Incasare la casa de marcat cu POS; e un plus daca a mai lucrat;

Mini inventar zilnic, Monetar;

Proceduri deschidere magazin;

Proceduri inchidere magazin;

Iulia Barbu
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 841420