Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Lucrator comercial polivalent – Carrefour Alexandriei

Salariu confidenţial
ID 880760
acum o zi
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Alimentație / Comerț

Necalificat,    Fără studii superioare,    Junior/Entry Level

Descrierea jobului
Ce ai de facut:
- Asigurarea unui raion atractiv din punct de vedere comercial, pentru a facilita clienților procesul de cumpărare;
-Îndrumă clienții si le crează o experiență unică la cumpărături;
-Servește clienții rapid si cu amabilitate;
Ceea ce oferim:
Tichete de masă
Cupoane de magazin de Paști și Crăciun;
Abonament medical/Asigurare medicala privata;
Ajutoare pentru evenimente deosebite (naștere copil, căsătorie, deces);
Diverse prime
Mediu de lucru plăcut, bazat pe încredere și autonomie;
Oportunități de dezvoltare atât profesionale, cât și personale;
Cursuri de formare adaptate nevoilor tale.

Iti poti depune CV-ul la serviciul clienti din magazin, trimite la [email protected] sau suna la 0732.767.256. Alatura-te unei echipe centrate pe satisfacerea clientilor!

Marcu Catalina | ROMANIA HYPERMARCHE SA
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 880760