JobZZ.ro

Lucrator Comercial

3.200 LEI
ID 880116
acum 3 luni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Alimentație / Comerț

duplicate

1

Cautam lucrator comercial pentru reteaua de magazine Froo.

Despre magazin:
In Polonia, Grupul Zapka are o retea de peste 10.000 de magazine sub diferite branduri, in Bucuresti este prezent prin magazinele Froo, magazin stradal de proximitate.

Cerinte:
- Capacitate si disponibilitate de asimilare rapida a informatiilor noi;
- Atentie la detalii;
- Orientat in aceeasi masura si catre client si catre rezultat;
- Empatie;
- Integritate profesionala;
- Experienta in lucrul pe casa de marcat si cu banii este un avantaj.

Descrierea jobului:
-Vanzarea de produse si servicii catre clienti ;
-Receptionarea si expunerea produselor la raft;
-Customer service.

Beneficii :
- Contract de munca pe perioada nedeterminata;
- Contract de munca tip full time;
- Program de lucru de luni pana duminica in intervalul 06:00-23.00, programul este realizat in ture si stabilit de comun acord;
- Locatie : zona Lujerului in proximitate metrou si statie de tramvai 41
- Training;
- Salariu fix

Daca crezi ca esti persoana potrivita te invit sa ne cunoastem: tel. 0766591746 mail: [email protected]