Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Lucrator comercial

Salariu confidenţial
ID 833451
acum 2 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Alimentație / Comerț

Full time

Nivel carieră

Fără studii superioare

Ne marim echipa din Bucuresti !!! Suntem in cautare de noi colegi!!!
Daca esti o persoana indemanatica, iscusita, serioasa responsabila, rezistenta la munca fizica, nu ezita sa ne contactezi!

RESPONSABILITATI:
-Incarcare / descarcare marfuri;
-Aranjarea marfurilor pe categorii la raft;
-Depozitarea marfurilor in spatiu adecvat;
-Pregatirea comenzilor pentru livrare;
-Participarea la pregatirea livrarilor. Coletarea si intocmirea documentelor de transport

OFERIM:
-Stabilitate si siguranta: contract pe perioada nedeterminata;
-Salariu care poate fi negociat in functie de competente
-Tichete de masa:
-Decont pentru transport

SCHIESSL FROGOTEHNIC ROMANIA este furnizor de echipamente in domeniul instalatiilor frigorifice avand sediul central in Valcele (Cluj) si puncte de lucru in: Cluj, Bucuresti, Craiova si Iasi.

Cornelia IVASCU
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 833451