Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Loc de munca pentru vacanta-call center

480 EUR
ID 861323
acum 2 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Marketing / Cercetare de piață

Operator Call Center
Compania:Care Direct SRL
Regiune: Bucureşti, Sectorul 2
Ocupație: Full Time, Ocupare temporară
Salariu: 400 - 480 EUR
Descrierea ofertei

Condiții: De preferat student/a care doreste sa lucreze pe perioada vacantei intr-un mediu linistit, placut si curat. Durata este o luna de la inceperea activitatii.

Competentele solicitantului:

disciplina, rigurozitate, seriozitate, meticulozitate
punctualitate si implicare
persoana cu simt ridicat al responsabilitatii si constiincioasa, orientata catre indeplinirea sarcinilor
aptitudini de invatare rapida
spirit de observatie dezvoltat
disponibilitate de a desfasura activitati in ritm alert
Descrierea jobului

Sondaje de opinie telefonice efectuate la sediul companiei, legate de produsele distribuite de companie in maternitati

Descrierea companiei

Care Direct este o companie care deruleaza programe educationale ce au ca obiectiv informarea familiilor cu copii referitor la produse si servicii utile si de calitate. Compania desfasoara acest tip de activitati in Romania de peste 20 ani.

CARE DIRECT SRL
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 861323